Hasamy i Współpracujemy

Witaj! Jesteśmy Justi, Krystek i Radek. Tworzymy bloga Hasające Zające. Nasze życie bardzo mocno związane jest z górami, outdoorem i światem okołogórskim.  Kochamy górskie wędrówki, spanie pod namiotem i życie blisko natury. Od wielu lat hasamy sobie po różnych miejscach, tych bliskich i dalekich.  Więcej o nas i naszych wyprawach możesz przeczytać  w zakładce o nas. Lubimy poznawać nowych ludzi i brać udział w ciekawych projektach, prelekcjach, kampaniach, festiwalach.

Z przyjemnością zareklamujemy Twoją markę, produkt, czy usługę na blogu lub w mediach społecznościowych, pod warunkiem, że wpisuje się w naszą tematykę i klimat. Możemy zaproponować lokowanie produktu, wpisy i posty sponsorowane, relacje i prelekcje z wyjazdów, testy i recenzje, konkursy dla Czytelników i Obserwatorów. Jesteśmy również otwarci na Twoje propozycje.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, napisz do nas –> kontakt@hasajacezajace.com

Do tej pory współpracowaliśmy m.in. z:Poza miastem spędzamy praktycznie każdą wolną chwilę, dlatego też na naszej drodze częstokroć spotykamy osoby spoglądające na góry podobnie jak my, z uzależnieniem i błyskiem w oku. Ludzi, z którymi łączy nas wspólna pasja. Dlatego też polecamy:

https://wypozycz-nosidelko.pl/ Wypożyczalnia jest ulokowana w Wieliczce, blisko Krakowa i gór. Od paru lat prowadzą ją lat nasi górscy przyjaciele – Marysia i Piotrek. Jeśli macie małego brzdąca i zastanawiacie się nad wypróbowaniem w górach, czy to nosidełka, czy chusty, to śmiało piszcie do nich.

https://www.hawiarskakoliba.pl/ Jeśli jesteś studentem, studiujesz w Krakowie, a do tego jeszcze na AGH, to serdecznie polecamy, abyś w czwartkowy wieczór udał się do niepozornej salki na Slumsach. To tutaj rozbrzmiewają śpiewy i tony gitary, a na korytarzu snute są plany weekendowych wojaży. To właśnie tutaj się poznaliśmy, spędzaliśmy szczęśliwe chwile i to stąd wyruszaliśmy w azjatyckie Góry Niebiańskie. Z całego serca polecamy! A jeśli wpadniesz i Ci się spodoba, to zapewne zobaczymy się na Kolibowej Barbórce 🙂

https://www.instagram.com/justi_crafts/  Człowiek ma różne pasje. Niektórzy lubią gotować, inni szydełkować. Do tej drugiej grupy należy Justi. Jeśli marzy Ci się szalona i kolorowa czapka dziergana z sercem, piękny komin albo czaderska opaska, wykonane oczywiście z naturalnych włókien, to dobrze trafiłeś! Merynoski i alpaka to Justi drugie ja. Napisz do nas maila, bądź wiadomość prywatną na Instagramie.

https://www.facebook.com/wartoinaczej/  – Ina – z wykształcenia nauczyciel waldorfski (co popchnęło do rodzicielstwa bliskości), z zamiłowania doradca noszenia ClauWi w chustach i nosidłach miękkich. Twórczyni marki “warto INAczej“ i mama szyjąca indywidualne projekty pieluszek wielorazowych. Mama nastolatki i 2,5 latki, szczęśliwa kobieta i zakochana w przyrodzie i górach instruktorka ZHP.

https://www.outdoorzy.pl/ Jeśli wędrujecie po górach i szukacie dobrego sprzętu turystycznego w przystępnych cenach, to zapraszamy właśnie tutaj. Co ciekawe, Outdorzy.pl to nie tylko sklep, ale również i blog, na którym gościnnie pojawiają się wpisy choćby Justyśki, czy innych górskich blogerów. Justi pisała już tam o ubraniach z merynosów, o kurtkach przeciwdeszczowych, liofilizowanym jedzeniu oraz o tym, co zabrać pod namiot.


Czy wpis był dla Ciebie pomocny?