Blog podróżniczy - piszemy o górach i turystyce

Hasamy i Współpracujemy

Nasze życie bardzo mocno związane jest z górami i światem okołogórskim. Poza miastem spędzamy praktycznie każdą wolną chwilę, dlatego też na naszej drodze częstokroć spotykamy osoby spoglądające na góry podobnie jak my, z uzależnieniem i błyskiem w oku. Dlatego polecamy:

https://www.outdoorzy.pl/ Jeśli wędrujecie po górach i szukacie dobrego sprzętu turystycznego w przystępnych cenach, to zapraszamy właśnie tutaj. Co ciekawe, Outdorzy.pl to nie tylko sklep, przyjaźni ludzie, ale również i blog, na którym gościnnie pojawiają się wpisy choćby Justyśki, czy innych górskich blogerów. Justi pisała już tam o ubraniach z merynosów, o kurtkach przeciwdeszczowych, liofilizowanym jedzeniu oraz o tym, co zabrać pod namiot.

https://wypozycz-nosidelko.pl/ Wypożyczalnia jest ulokowana w Wieliczce, blisko Krakowa i gór. Od paru lat prowadzą ją lat nasi górscy przyjaciele – Marysia i Piotrek. Jeśli macie małego brzdąca i zastanawiacie się nad wypróbowaniem w górach, czy to nosidełka, czy chusty, to śmiało piszcie do nich.

https://www.instagram.com/hasajacezajace.handmade Człowiek ma różne pasje. Niektórzy lubią gotować, inni szydełkować. Do tej drugiej grupy należy Justi. Jeśli marzy Ci się szalona i kolorowa czapka dziergana z sercem i oczywiście z naturalnych włókien, to dobrze trafiłeś! Napisz do nas maila, bądź wiadomość prywatną na Instagramie.

https://www.hawiarskakoliba.pl/ Jeśli jesteś studentem, studiujesz w Krakowie, a do tego jeszcze na AGH, to serdecznie polecamy, abyś w czwartkowy wieczór udał się do niepozornej salki na Slumsach. To tutaj rozbrzmiewają śpiewy i tony gitary, a na korytarzu snute są plany weekendowych wojaży. To właśnie tutaj się poznaliśmy, spędzaliśmy szczęśliwe chwile i to stąd wyruszaliśmy w azjatyckie Góry Niebiańskie. Z całego serca polecamy! A jeśli wpadniesz i Ci się spodoba, to zapewne zobaczymy się na Kolibowej Barbórce 😉