stavanger atrakcje 4

Myślisz o współpracy?

Jeśli tak, to idealnie trafiłeś! Jesteśmy jednym z najbardziej popularnych blogów podróżniczych w Polsce. W poprzednim roku nasza strona odnotowała ponad 10 mln odwiedzin, a w mediach społecznościowych śledzi nas około 60 tysięcy aktywnych użytkowników!

Tworzymy bloga Hasające Zające od 2015 roku, a góry i podróże to coś, co kochamy. Rok 2023 był dla nas intensywnie piękny, wydaliśmy swój pierwszy przewodnik, byliśmy bohaterami filmu dokumentalnego o Dolnym Śląsku oraz często pojawialiśmy się w rozgłośniach radiowych. A do tego prowadziliśmy kilka ciekawych projektów, znajdując również czas na swoje podróże. Nieco więcej o naszych sukcesach i pasjach możesz przeczytać  w zakładce „o Nas”. Teraz przejdźmy do bardziej konkretnych liczb. 

Nasze Social Media (Maj 2024)


Wszystko zaczęło się od bloga w 2015 roku. Po prawie dekadzie pracy cieszy się on bardzo dużą popularnością. Wierzymy, że brak w nim dyrdymałów i fakt, że przedstawiamy w nim rzetelne, sprawdzone informacje oraz to, że prowadzimy go z pasją, sprawia że Czytelnicy chętnie do nas wracają i zostają z nami na dłużej. Przez lata nasz blog wyrobił sobie opinię godnego zaufania, ciekawego i kolorowego miejsca w internecie. Każdy artykuł zawiera wiele ciekawostek, informacji praktycznych a na deser serwujemy przyjemne kadry. Wiele osób wyszukuje również konkretne frazy w Google, łącząc słowa kluczowe oraz nazwę bloga, co potwierdza zaufanie do naszej marki (dane zostały zaczerpnięte z narzędzia Keywords Everywhere oraz Google).

google analitics 2023

Instagram i prawdziwi obserwujący – bardzo wysoki AQS!

Instagram to nasz najważniejszy kanał w social mediach, o który dbamy i rozwijamy od lat, nawiązując silne relacje z naszymi Odbiorcami. Chcemy podkreślić, że nasz współczynnik Audience Quality Score wynosi 92%. Jest to niezwykle istotny parametr, który wskazuje autentyczność Obserwujących profilu – są to prawdziwi ludzie, a nie boty i podejrzani użytkownicy. Dodatkowo możemy pochwalić się dobrym wskaźnikiem komentarzy (0.34%) oraz ich autentycznością. Parametry te pokazują, że jesteśmy dobrymi i rzetelnymi partnerami do współpracy.

To właśnie na Instagramie pojawiają się w pierwszej kolejności relacje z wyjazdów. Aby uatrakcyjnić konto chętnie sięgamy po wszystkie dostępne formaty – zarówno rolki, zdjęcia, czy też karuzele. Docieramy głównie do osób pomiędzy 24 a 44 rokiem życia, które zamieszkują duże, polskie miasta.

2024 05 10 14 30 40 Hasajace Zajace Justi i Krystek GORY SZLAKI PODROZE ATRAKCJE @hasajacezajace

Aktywny Facebook i początkujący Tik-Tok

Także na Facebooku śledzi nas aktywna i chętnie komentująca grupa Odbiorców. Materiały, które umieszczamy są często udostępniane dalej, dzięki czemu możemy docierać do jeszcze szerszego grona osób. Natomiast na Tik-Toku obserwuje nas ponad 6300 osób, a konto dynamicznie się powiększa. W przypadku obu mediów społecznościowych mamy zbliżoną grupę docelową. Są to zazwyczaj osoby w przedziale wiekowym 24 – 45 zamieszkujące duże miasta.


Jesteśmy SKUTECZNI!
cieszymy się zaufaniem, mamy doświadczenie

Bardzo chętnie i z uśmiechem na twarzy angażujemy się zarówno w krótkie jednorazowe akcje w mediach społecznościowych, jak również w długoterminowe kampanie. Każdą ze współprac traktujemy indywidualnie i staramy się aby tworzone przez nas materiały były estetyczne i zgadzały się z zamysłem kampanii. Mamy doświadczenie we współpracy zarówno z klientem indywidualnym, agencjami reklamowymi, jak również z organizacjami samorządowymi.

Oferta Współpracy

Chętnie podejmiemy współpracę poprzez reklamę produktu, czy też marki, zarówno na blogu oraz w mediach społecznościowych, pod warunkiem, że wpisuje się ona w naszą tematykę i klimat. Możemy zaproponować lokowanie produktu, wpisy i posty sponsorowane, relacje z wyjazdów, prelekcje, testy, recenzje, konkursy. Jesteśmy również otwarci na Twoje propozycje.

  • Artykuł sponsorowany na blogu – relację z wizyty, test produktu
  • Baner na blogu pojawiający się nad każdym artykułem
  • Promocję produktu/usługi w socjal mediach: Facebook, Instagram, Tik-Tok
  • Krótki ok. 3 minutowy film na kanale You-Tube promujący region

Wyniki niektórych naszych kampanii:

  • Karkonoski Park Narodowy: 1 milion wyświetleń (ostatnie 10 postów na Facebooku)
  • Turystyczne Mistrzostwa Blogerów: 740 tysięcy wyświetleń (8 postów w social mediach)
  • Szlak Kopernikowski: 239 tysięcy wyświetleń (8 postów w social mediach)
  • Karpating: 58 tysięcy wyświetleń (2 posty w social mediach)
Szlak Kop
Karpating
Dacia
KPN

Baner na stronie

Umożliwiamy także umieszczenie banneru na stronie naszego bloga. Może on pojawiać się tuż pod nagłówkiem albo tuż po pierwszym akapicie. Będzie on wyświetlał się w każdym naszym wpisie za wyjątkiem artykułów realizowanych w ramach współprac. Zatem w znakomitej większości.

Prowadzisz nocleg / atrakcję – napisz do nas!

Jeżeli chciałbyś zareklamować lub dodać swój obiekt noclegowy lub atrakcję do istniejącego już naszego artykułu, napisz do nas. Twój nocleg czy też atrakcja może pojawić się w pojedynczym wpisie oraz we wszystkich innych powiązanych, które dotyczą artykułów do 50 km od Twojego obiektu


Do taj pory zaufali nam:

wspolpraca
wspolprace 2023